VIDEO Ne tako davno igrao drugu ligu, a sad je izrazio kandidaturu za pogodak Eura

Niclas Fullkrug je zabio fantastičan pogodak za Njemačku protiv Škotske na Euru.

Niclas Fullkrug (Foto:Afp)

Njemačka je deklasirala Škotsku s 5:1 na otvaranju Europskog prvenstva, a na listu strijelaca upisao se i Niclas Füllkrug koji je zabio fantastičan pogodak!

Igrala se 68. minuta kad su Nijemci odigrali brzu akciju, Ilkay Gundogan je odložio loptu za napadača Borussije Dortmund koji je neobranjivo zakucao loptu u škotsku mrežu.

Iako je ovo tek prva utakmica europskog turnira, Füllkrug je sjajnim pogotkom izrazio kandidaturu za najljepši pogodak Europskog prvenstva. Niti deset minuta kasnije Füllkrug je ponovno zatresao gostujuću mrežu, no sudac je poništio pogodak zbog zaleđa.

Dodajmo kako je iza napadača Dortmunda sjajna nogometna priča, prije samo dvije godine igrao je 2. Bundesligu, a ove sezone je pak igrao finale Lige prvaka. Sjajnim igrama zaslužio je poziv u njemačku izabranu vrstu za koju je u 17 nastupa zabio 12 golova!

Pogodak možete vidjeti OVDJE.

VIDEO Budućnost za povijest! Najtraženiji nogometaš svijeta zabio prvi gol na Euru

VIDEO Modrić krenuo odraditi intervju pa ostao zatečen: "Stvarno si me dirnuo, ovo je posebno"