VIDEO Livaković digao ruke u nevjerici: Pogledajte gol u 91. minuti za poraz Fenera

Hrvatski vratar Dominik Livaković obranio je puno toga za Fenerbahče, ali ovo nije mogao.

Dominik Livaković (Foto:Afp)

Dominik Livaković upisao je poraz sa svojim Fenerbahčeom u gostima kod Lillea (2:1) u sklopu prvog susreta 3. pretkola Lige prvaka, i to uz dosta nesreće.

Hrvatski vratar bio je jedan od najboljih pojedinaca u turskoj momčadi, upisao je pet obrana i zaradio visoku ocjenu 7,2 prema SofaScoreu, ali baš ništa nije mogao napraviti u 91. minuti kada su Francuzi zabili za pobjedu.

Eden Zhegrova zapucao je na Fenerova vrata, no kako je lopta dirala nekoga i promijenila smjer, završila je u mreži. Livaković je pao na travnjak i digao ruke u zrak, nije mogao vjerovati što se upravo dogodilo.

Uzvratna utakmica igra se za tjedan dana u Istanbulu.

Pogodak Lillea u sudačkoj nadoknadi možete vidjeti OVDJE.

VIDEO Modrić krenuo iz igre, a onda je reagirao cijeli stadion: 70 tisuća ljudi poklonilo se hrvatskom maestru

Đoković pohvalio braću iz Hrvatske: "Ovo što sam ja uspio, njima je to šetnja u parku"

VIDEO Sporna boksačica burno proslavila pobjedu za finale: Htjela pokazati da je djevojka?