VIDEO Kramarićeva utakmica života! Vatreni zakucao hat-trick Bayernu u manje od pola sata!

Andrej Kramarić odigrao je jednu od svojih najboljih utakmica u dresu Hoffenheima, i to protiv velikog Bayerna.

Andrej Kramarić (Foto:Afp)

Nogometaši Hoffenheima ugostili su Bayern pred 30 tisuća navijača na PreZero Areni u posljednjem kolu Bundeslige.

Iznimno važan susret za domaćine koji se bore za Europu nije krenuo po planu, već je nakon samo šest minuta susreta Bayern vodio 0:2 golovima Tela i Daviesa, ali ubrzo je došao odgovor domaćina.

Drake uložio pola milijuna dolara na borbu Fury – Usik: Koga će stići prokletstvo?

Andrej Kramarić je spretno i sretno asistirao Beieru za 1:2, a onda je u drugom poluvremenu preuzeo odgovornost i sam s tri pogotka donio Hoffenheimu preokret i osigurao Europu protiv moćnog Bayerna.

Andrej je u 68. minuti postigao svoj 13. ligaški pogodak sezone, sve mu je sjajno pripremio Bebou, a naš Vatreni je s pet metara matirao Neuera.

Zrinski nastavio svoj lov na HNL: Još jedno minimalno slavlje i novi pogodak Dogana

Potpuni preokret dogodio se u 85. minuti, a strijelac je opet bio naš Kramarić, s vrha 16-erca precizno je pogodio pokraj nemoćnog vratara gostiju.

Samo dvije minute nakon – potpuni šok za Tuchela. Neuer se opet zaigrao, igrači Hoffenheima su došli do lopte, Kramarić je krasnim lažnjakom izbacio braniča Bayerna i preciznim udarcem kompletirao hat-trick.