Nogomet
Nogomet

VIDEO Kaos u Turskoj! Bivša zvijezda Reala pogođena u glavu s tribina

Marco Asensio pogođen je u glavu s tribina, a dok je ležao oko njega su sijevale boce.

Marco Asensio (Foto:Profimedia)

Veliki derbi turske Superlige između Bešiktaša i Fenerbahçea pretvorio se u pravi kaos. Utakmicu su obilježile tenzije, isključenja i – incident koji je mogao završiti puno gore.

Španjolski ofenzivac Marco Asensio, bivši igrač Reala i PSG-a, u 30. minuti susreta pogođen je predmetom u glavu dok je pripremao izvesti korner. Odmah je pao na travnjak, a prema snimci koja kruži društvenim mrežama, vidi se kako uz bolne grimase na njega padaju i drugi predmeti – boce, čaše, pa i ostaci ambalaže.

Atmosfera je već prije incidenta bila vrlo napeta – Bešiktaš je poveo 2:0, a potom ostao s dva igrača manje nakon isključenja Orkuna Kökçüa i Sergena Yalçına zbog grubih prekršaja.

Nakon crvenih kartona, Fenerbahçe je iskoristio brojčanu prednost i vratio se u susret – najprije je pogodio İsmail Yüksek, a zatim je Asensio, unatoč ranijem udarcu, zabio gol u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

Utakmica se nastavila unatoč incidentu, ali sasvim je jasno da će turski Savez morati reagirati, a kazne za Bešiktaš gotovo su sigurne.

Video incidenta pogledajte OVDJE.