Ostali sportovi
Ostali sportovi

VIDEO Stevanović o najrealnijem kiksu rivala za polufinale: "Oni bi im mogli zapapriti..."

Ivan Stevanović najavio je ključni okršaj sa reprezentacijom Slovenije na Europskom rukometnom prvenstvu.

Ivan Stevanović (Foto:Dnevnik Nove TV)

Nakon uvjerljivih pobjeda u drugom krugu nad Islandom i Švicarskom, hrvatska rukometna reprezentacija nastavlja svoj pohod na polufinale Europskog prvenstva susjednim okršajem sa reprezentacijom Slovenije koja također gaji ambicije za prolaz u četiri najbolja sastava Europe.

Stručni komentator Dnevnika Nove TV, Ivan Stevanović, gostovao je u studiju i najavio susjedni okršaj sa Slovencima, ali prvo se dotakao prethodne pobjede nad Švicarskom:

"Mislim da smo u devetoj ili desetoj minuti zabili prvi gol, ušli smo malo uspavano, ali kasnije je naša kvaliteta došla do izražaja.

Srna je bio odličan prvo poluvrijeme, Kuzma nas je popratio s par zicera i onda je naša prednost samo rasla."

"Martinović je stisnuo zube i bio odličan..."

Kapetan Martinović s puknutim ligamentom stisnuo zube i sjajno odigrao utakmicu:

"Odličan je bio, stisnuo je zube, morao je malo pomoći ekipi jer smo imali problema u prvom poluvremenu, ali nakon njegovog ulaska lopta je odmah išla brže i lakše smo ulazili u šanse. 

"Slovenija će biti jedna velika prepreka..."

Unatoč brojnim ozljedama u kadru Slovenije, još uvijek se radi o reprezentaciji s pregrštom kvalitete, a ponajviše vrijedi istaknuti duo Barcelone, desno krilo Blaž Janc i pivot Domen Makuc

"Mislim da će Slovenija biti jedna velika prepreka za nas, imaju puno dobrih pojedinaca bez obzira što imaju problema s ozljedama. Apsolutno Blaž Janc i Domen Makuc, isto bih rekao i mlađi brat Makuc, tu je i Borut Mackovsek koji godinama igra na top razini.

Uglavnom, morat ćemo biti pravi i sigurni bolji nego što smo bili protiv Švicaraca." izjavio je legendarni vratar hrvatske reprezentacije.

"Oni bi im mogli zapapriti i time pomoći nama..."

Nakon neočekivanog poraza Švedske od Islanda, hrvatska reprezentacija više ne ovisi sama o sebi već o kiksu jedne od dviju reprezentacija Švedske ili Islanda:

"Za Švedsku sumnjam da će im se ponoviti onako loša utakmica kao protiv Islanda, a Slovenci bi bili reprezentacija koja bi mogla zapapriti Islandu i samim time pomoći nama." zaključio je Stevanović.

Ivan Stevanović prokomentirao što čeka Hrvatsku protiv Slovenije