VIDEO Inače mirni Modrić potpuno izgubio živce, a za sve je kriv - sudac

Luka Modrić potpuno je izgubio živce nakon što je turski sudac Meler označio prekršaj Matanovića.

Hrvatska nogometna reprezentacija krenula je u novo izdanje Lige nacija, a odmah na početku dočekao nas je najteži ispit – Portugal na Da Luzu.

Loše smo otvorili susret, Livaković je već u 7. minuti susreta vadio loptu iz mreže nakon što je Dalot pobjegao Borni Sosi. Ipak, naša igra se stabilizirala, krenuli smo bolje otvarati napade, ali novi hladan tuš došao je u 34. minuti susreta kada je Ronaldo pogodio za 2:0.

Sreća nas je pogledala u 41. minuti, Sosa je ubacio prema petercu, a Dalot je drugi put zatresao mrežu na susretu, ali ovaj put svoju. Klimavo otvaranje drugog dijela, ali opet se dižemo kako susret odmiče, tražili smo taj drugi pogodak, ali ipak nismo probili obranu Portugalaca.

Sudac Meler imao je nekoliko dvojbenih odluka, zanimljiva situacija dogodila se u 72. minuti susreta, tada je Luka Modrić potpuno izgubio živce, atipično za našeg kapetana. Matanović je, prema Meleru, napravio prekršaj nad Vitinhom u opasnoj zoni.

Naši reprezentativci su odmah pritrčali Turčinu, a najuporniji bio je kapetan Modrić, zbog čega je zaradio žuti karton.

VIDEO Jeste li primijetili emotivnu Ronaldovu reakciju nakon gola Hrvatskoj? Evo što je u pozadini