VIDEO Dan iz snova za Matanovića: Dobio prvi poziv u reprezentaciju pa sve okrunio pogotkom u kupu

Nakon prvog poziva u reprezentaciju Igor Matanović svoj je dan završio prvim pogotkom za Eintracht Frankfurt.

Igor Matanović (Foto:Profimedia)

Igor Matanović, koji se našao na popisu za hrvatsku reprezentaciju uoči Lige nacija, brzo je opravdao svoje mjesto zabivši prvi gol za Eintracht Frankfurt.

Njemački klub slavio je na gostovanju kod Braunschweiga u prvom kolu njemačkog kupa, završivši utakmicu rezultatom 4:1 u svoju korist.

Matanović je ušao u igru u 68. minuti, a dvadeset minuta kasnije zatresao je mrežu suparnika postigavši četvrti gol za svoju ekipu. Iskoristio je precizan centaršut Omara Marmousha i glavom pogodio za potvrdu uvjerljive pobjede.