VIDEO Hoffenheim izdemolirao fenjeraša: Kramarić sjajan, upisao dvije asistencije

Nogometaši Hoffenheima došli su na gostovanje kod fenjeraša Darmstadta, na poluvremenu je već bilo 0:5, da bi na kraju popustili nogu s gasa i završili posao s 0:6.

Andrej Kramarić (Foto:Afp)

Nogometaši Hoffenheima su u borbi s Freiburgom za posljednje mjesto koje vodi u Europu uoči posljednjeg kola Bundeslige.

Kramarić i društvo su u 33. kolu došli na noge fenjerašu Darmstadtu koji se odavno oprostio od prvoligaškog statusa. Nabrijani gosti ušli su žestoko od prve minute i do poluvremena su postigli čak pet pogodaka.

Bebou je zatresao mrežu već u 2. minuti, Beier u 6., Kaderabek u 22. minuti, a Kabak je u 26. bio precizan na asistenciju našeg Andreja Kramarića.

Hrvatski reprezentativac je nakon kornera pronašao Kabaka koji glavom poentira za četvrti pogodak Hoffenheima.

Nogometaši Hoffenheima su malo popustili nogu s gasa u drugom poluvremenu nakon što su odradili posao u prvih 45 minuta, ali Bebou je još jednom zatresao mrežu.

Bilo je to u 51. minuti susreta, Kramarić je lukavo spustio loptu i prepustio ju Togoancu koji bez problema podiže rezultat na 0:6.

Kramarićeve asistencije možete vidjeti OVDJE.

Pljušte kritike nakon teškog poraza rukometaša: "Tko nije spreman pišati krv, suze i znoj, ne mora ni dolaziti"

Nekoć najbolji tenisač svijeta dugo skrivao da ima rak: Otvorio dušu i upozorio sve roditelje