VIDEO Dominik Livaković briljira u Turskoj: Pogledajte tri velike obrane

Hrvatski vratar Dominik Livaković imao je tri sjajne obrane u pobjedi Fenerbahčea.

Dominik Livaković brani veliku šansu (Foto:Sport Klub)

Fenerbahče je preokretom kod Karagumruka (1:2) stigao do nove pobjede u turskom prvenstvu, i to na krililma raspoloženog Dominika Livakovića.

Domaćini su poveli pogotokom Cana Kelesa krajem prvog poluvremena, no vrlo brzo je uslijedio preokret. U 49. minuti susreta Edin Džeko je poravnao na 1:1, a osam minuta kasnije Michy Batshuayi je bio precizan s bijele točke za potpuni preokret.

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije je dao veliki doprinos novoj pobjedi Fenera, bio je raspoložen na vratima i upisao je tri velike obrane koje možete vidjeti OVDJE

Dodajmo kako je samo Džeko imao neznatno višu ocjenu (8,2) od Livakovića (8,1) u momčadi Fenerbahčea prema Sofascoreu.

VIDEO Xabi Alonso ispisao povijest, a onda dobio "tuširanje": Glavni krivac je Vatreni

VIDEO Bayer je novi prvak Njemačke! Sudac morao ranije kraj susreta, navijači preplavili travnjak

Prekinuta utakmica u Italiji: Srušio se igrač Rome, držao se za prsa