Tudor novom pobjedom ispisao povijest pa zagrmio na zvijezdu: "Izgubio je razum, čeka ga teška kazna"

Igor Tudor stigao je na osam bodova od vodećeg PSG-a u francuskoj Ligue 1.

Igor Tudor (Foto:Afp)

Hrvatski strateg Igor Tudor nastavlja sjajan niz na klupi Marseillea. U gostima kod Montpeillera slavili su 2:1 i tako stigli do četvrte prvenstvene pobjede u nizu.

Sjajno su otvorili drugo poluvrijeme, do 61. minute imali su prednost od dva pogotka i mirno plovili ka završetku utakmice, a onda se dogodilo pomračenje uma jednog nogometaša Marseillea, Nuna Tavaresa.

Nakon jednog duela u kojem je izgubio loptu Tavares je udario protivničkog nogometaša po nogama, a onda još i krenuo u obračun s drugim. Sudac mu je pokazao crveni karton i poslao ga u svlačionicu, a domaćini su iskoristili igrača više i u sudačkoj nadoknadi smanjili na 2:1.

Još jedan odlazak s Poljuda: Hajdukov veznjak ide na posudbu u Saudijsku Arabiju

Više od toga nisu mogli, a nakon susreta Tudor je rigao vatru na svojeg igrača:

"Potpuno je poludio, izgubio je razum. Čeka ga teška kazna", kazao je Tudor, koji nastavlja ispisivati povijest francuskoga kluba.

U svojoj debitantskoj sezoni skupio je 36 bodova u prvih 17 kola francuske Ligue 1, a bolji od njega bio je samo legendarni argentinski trener Marcelo Biesa. On je uspio osvojiti tek dva boda više.