Robertu Mudražiji odbrojani su dani u Dinamu. U čitavoj polusezoni skupio je tek 132 minute, od čega 90 minuta u Kup utakmici protiv Dinamo Predavca, tako da se odlazak u zimskom prijelaznom roku čini gotovo pa sigurnim.
To je ipak malo premalo za igrača koji je prošle sezone bio treći najbolji strijelac HNL-a s 14 golova u dresu Lokomotive, čiji je dolazak u Maksimir dočekan s oduševljenjem među navijačima, no stvari su vrlo brzo krenule u nekom drugom smjeru.
Mudražija je ostao zacementiran na klupi, nije se uspio izboriti za minutažu pored snažne konkurencije u središnjem redu, a čini se da mu je presudila i činjenica što je njegov transfer dogovoren prije dolaska Zvonimira Bobana u Dinamo.
Kako god bilo, Mudražija po svemu sudeći odlazi iz Dinama. Interesa ne nedostaje, a iako se neko vrijeme dovodi u vezu sa Zrinjskim iz Mostara, od toga definitivno nema ništa. No sada se pojavilo ime drugog kluba.
Jutarnji list otkriva kako je Slovan iz Bratislave poslao ponudu za Mudražiju, nude 500 tisuća eura odštete, a Dinamo traži 200 više, odnosno 700 tisuća eura. Ako padne dogovor, Mudražije će preseliti u redove slovačkog prvaka gdje će ga dočekati još jedan bivši dinamovac, Marko Tolić.