Dan uoči velikog finala Cope Libertadores između Palmeirasa i Flamenga, koje se igra večeras od 22 sata u glavnom gradu Perua, Limi, dogodila se velika tragedija koja je potresla cijeli južnoamerički nogomet.
Nesretni 38-godišnji navijač Palmeirasa, koji je u Peru doputovao kako bi bodrio svoju momčad u borbi za kontinentalni naslov, smrtno je stradao tijekom obilaska grada.
Prema informacijama lokalnih medija, navijač je bio na otvorenom gornjem dijelu dvokatnog turističkog autobusa koji je vozio većom brzinom kroz popularni dio grada. Vozilo je prošlo ispod izrazito niskog mosta, a navijači nisu na vrijeme uočili opasnost.
U trenutku prolaska, muškarac je snažno udario glavom u konstrukciju mosta, zadobivši teške ozljede.Na mjesto nesreće brzo su stigle hitne službe te je navijač hitno prevezen u bolnicu. No, usprkos žurnim i intenzivnim naporima liječnika, nije mu bilo spasa.