Nogomet
Nogomet

Drama na Allianz Areni: Cijeli stadion instantno utihnuo, svi su gledali što se događa

Bayern je slavio u njemačkom ogledu Lige prvaka protiv Bayer Leverkusena.

Igrači Bayerna na Allianz Areni (Foto:Profimedia)

Bayern je uvjerljivo svladao Bayer Leverkusen (3:0) na Allianz Areni i jednom nogom zakoračio u četvrtfinale Lige prvaka.

Bavarci su poveli nakon samo devet minuta igre, Harry Kane glavom je smjestio loptu u mrežu, a samo koju minutu nakon toga gosti su morali poravnati na 1:1 preko Frimponga.

Ipak, do kraja poluvremena rezultat se više nije mijenjao, a onda je nastala – potpuna tišina. Nakon što je sve orilo i gorilo u prvih 45 minuta, početkom drugog poluvremena Allianz Arena potpuno je utihnula.

Razlog? U tijeku je bila liječnička intervencija na tribinama, a jednog navijača morali su iznijeti sa stadiona. Kad su ostali to vidjeli stadionom se prolomio glasan aplauz u znak podrške.

Nakon nekoliko minuta ponovno je počela pjesma i navijanje, piše njemački Bild.

Također, odmah na početku drugog poluvremena Bavarci su zabili i drugi pogodak nakon velikog poklona gostujućeg vratara. Kovar je ispustio loptu iz ruku, a to je spremno dočekao Jamal Musiala i pospremio loptu u mrežu za 2:0.

Bayer je u 62. minuti ostao s igračem manje, pocrvenio je Mukiele, a treći pogodak pao je u 75. minuti preko Kanea koji je bio precizan s bijele točke. Na kraju gosti iz Leverkusena mogu biti i sretni takvim rezultatom jer su Bavarci promašili velik broj šansi. 

Liverpool i Barca se provukli s pobjedama u gostima, Bavarci uvjerljivi u njemačkom obračunu

Napeto pred Ligu prvaka! Policija uhitila navijače, zaplijenili oružje, baklje i Hajdukov šal!

VIDEO Kako to jednostavno izgleda! Ukrao loptu, jurnuo i zabio za veliku pobjedu Barce