Müller uoči dvoboja protiv Dinama prekinuo intervju i odjurio u bus

Thomas Müller mogao bi započeti od prve minute protiv Dinama na otvaranju Lige prvaka.

Thomas Müller (Foto:Afp)

Bayern je šesticom odradio gostovanje kod novopečenog prvoligaša Kiela (1:6) u sklopu trećeg kola njemačke Bundeslige, a Thomas Müller ponovno nije bio u udarnih jedanaest.

U igru je ušao tek na poluvremenu umjesto Jamala Musale, a nakon posljednjeg sučeva zvižduka stao je pred novinare, ali i vrlo brzo odjurio nakon jednog pitanja.

"Koliko si uzbuđen što si napokon na terenu?" upitao ga je novinar Bilda, a Müller je u šali samo kratko odgovorio:

"Autobus je stigao. Moram ići", poručio je i otišao.

Iako je šaljivo odgovorio na pitanje, Müller nije pretjerano zadovoljan svojim statusom kod novog trenera Vincenta Kompanyja. To je otvoreno priznao nakon utakmice, no i sam je svjestan kako će s odmakom sezone dobivati sve više minuta na terenu:

"Tek smo na početku sezone. Testovi će postati teži u sljedećih nekoliko tjedana. Stvari se brzo odvijaju, a zasad smo zadovoljni", kazao je Müller, koji bi tako mogao napokon dobiti priliku od prve minute, i to već u utorak protiv Dinama na otvaranju Lige prvaka na Allianz Areni.

Olić u nedoumici uoči gostovanja Modrih na Allianzu: "Volim Dinamo, ali Bayern je veliki favorit"

Olmo zabio treću utakmicu u nizu pa morao izići zbog ozljede: Stigle su prve prognoze

Na Google kartama označili Maksimir kao Park Marka Livaje: Stigao je i odgovor navijača Dinama