VIDEO BiH u suzama nakon šokantnog preokreta: Reprezentativac stao pred kamere, a onda se raspao

BiH je porazom od Ukrajine ostala bez finala kvalifikacija za Euro 2024. u Njemačkoj.

Dennis Hadžikadunić (Foto:Guliver Image/GOL.hr)

Nogometaši Bosne i Hercegovine na šokantan su način ostali bez finala kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Sve do 85. minute imali su vodstvo protiv Ukrajine, a onda su gosti sve preokrenuli u tri minute (1:2).

Jedan od najboljih u BiH redovima bio je Dennis Hadžikadunić.

"Bili smo blizu. Pet minuta prije kraja. Tako blizu, a ipak izgubili. Nemam riječi. Imamo potencijal, ali mi je sada jako teško pričati", kazao je Hadžikadunić, koji se rasplakao pred kamerama i prekinuo izjavu.

Vidno utučen bio je i kapetan Edin Džeko, koji je možda odigrao posljednju utakmicu u reprezentativnom dresu:

"Ne znam, ne bih ništa govorio vruće glave. Svi smo neočekivano tužni. Prespavat ćemo pa vidjeti", odgovorio je zagonetno proslavljeni napadač.

Hadžikadunićevu izjavu nakon utakmice možete vidjeti OVDJE.

Natjecatelj potrošio dva džokera na ovom pitanju: Znate li vi kako se zove navijačka skupina bivšeg prvoligaša?