VIDEO Srbija prizemljena u Ligi naciji: Danski napadač sjajnim škaricama matirao susjede

Srbija je izgubila od Danske (0:2) u drugom kolu Lige nacija.

Danska - Srbija (Foto:Afp)

Nakon što su osvojili bod protiv Španjolske na otvaranju novog izdanja Lige nacija, Srbija je upisala poraz na gostovanju kod Danske (0:2) na stadionu Parken u Kopenhagenu.

Domaćini su poveli pogotkom Alberta Gronbaeka u 36. minuti susreta, odradio je dupli pas s Yussufom Poulsenom, a onda matirao Predraga Rajkovića udarcem s desetak metara. Zanimljivo, bio je to prvi udarac Danske u okvir vrata.

Čak tri minute je trajala VAR provjera danskog pogotka zbog potencijalnog zaleđa, no na kraju su potvrdili da je sve bilo čisto.

Nakon sat vremena igra ponovno se zatresla srpska mreža, Poulsen je zabio sjajan pogodak koji vrijedi pogledati nekoliko puta! Kristiansen je ubacio u šesnaesterac i pronašao danskog napadača koji je škaricama matirao srpskog vratara.

Pogodak Yussufa Poulsena možete vidjeti OVDJE.

VIDEO Hrvatska golčinom slavljenika Modrića stigla do velike pobjede protiv Poljske!

Poljaci su zaprepašteni: "Stadioni su grozni. Hrvati su tamo gdje smo mi bili prije skoro 20 godina"

Veznjak Poljske odao počast Modriću, ali i naveo još jednog Vatrenog koji je svjetska klasa: "Često sam ga gledao"