Spektakularne scene iz Rijeke: Livaja vodio navijanje, Subašić zaplakao nakon poruke

U ludom slavlju Marko Livaja je uzeo megafon od Torcide i poveo navijanje, tu mu se pridružio i Danijel Subašić, a onda je Torcida počela skandirati.

Hajduk Foto: Damir Skomrlj/Cropix

Drugu sezonu zaredom nogometaši Hajduka su osvojili Hrvatski kup, u finalu koje se odigralo na riječkoj Rujevici Splićani su svladali Šibenik 2:0.

Oba pogotka Hajduk je postigao u drugom poluvremenu. Dario Melnjak je u 62. minuti bio strijelac za 1:0, dok je pobjedu potvrdio Marko Livaja koji je u 95. realizirao jedanaesterac.

Nakon utakmice krenulo je veliko slavlje na terenu. Par tisuća navijača Hajduka je stiglo je na Rujevicu.

Vatrena atmosfera na finalu Kupa: Baklje, topovski udari, požar i poruka Funcuta

''Hrvoje Ćustić'', orilo se s istočne tribine, a Danijel Subašić je zaplakao nakon emotivnih scena.

Torcida se sjetila tragično preminulog igrača Zadra, inače velikog prijatelja Danijela Subašića, ikone hrvatskog nogometa.