Juventus prosuo bodove protiv autsajdera: Stara dama se propisno ispromašivala

Juventus je u nedjelju u utakmici 7. kola Serie A odigrao kod kuće neriješeno 1:1 s Cagliarijem.

Dušan Vlahović (Foto:Afp)

Poveo je Juventus golom Dušana Vlahovića s bijele točke u 15. minuti i iako je dominirao najveći dio utakmice nije uspio povećati prednost. Cagliari je izjednačio na samom kraju susreta, u 89. minuti, također iz kaznenog udarca.

Strijelac je bio Razvan Marin. Juventus je utakmicu završila s 10 igrača na terenu jer je u 89. minutu drugi žuti karton dobio Francisco Conceicao.

Juventus je sada na ljestvici treći s 13 bodova, a Cagliari 15. mjestu sa šest bodova.

Dinamo iskoristio poklon domaćeg stopera i slavio u Varaždinu: Cordoba zabio prvijenac u dresu Modrih

Hajduk je sam na vrhu SuperSport HNL-a: Bijeli izdominirali Šibenik i zasluženo ostavili tri boda na Poljudu

VIDEO Prvak kakvog je UFC želio: Pogledajte kako je Pereira završio borbu protiv Roundtreeja