Realov tinejdžer na simpatičan način ismijao Modrićevu pogrešku: "Smiri se, još sam vani tatice"

Realov mladić Rodrygo iskoristio je jednu od rijetkih pogreški Luke Modrića i od nje napravio dosta dobru šalu.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nakon što je Real Madrid uspješno prošao najteže gostovanje u Primeri ove sezone i slavio kod Barcelone s 3:1, mnogi su u momčadi Kraljevskog kluba bili jako dobro raspoloženi.

Jedan od njih bio je i 19-godišnji Rodrygo, koji je ušao u igru u 81. minuti. On je na simpatičan način ismijao jednog pogrešno dodavanje Luke Modrića, koje je bilo namijenjeno upravo njemu. Jedini problem je u tome što Rodrygo u tom trenutku još nije ušao u igru.

Modrić svojim potezom i golom Barceloni oduševio fanove: "Nisam znao da drži tečajeve plesa"

"Smiri se, još sam uvijek vani tatice", napisao je Rodrygo i priložio video.

A na videu je kratki video Luke Modrića koji dodaje loptu prema aut-liniji na kojoj Rodrygo čeka spreman ući u igru. U trenutku dodavanja čekao se prekid da se izmjena napravi, no Luka je u tom trenutku krivo registrirao i dodao loptu u aut.

Očito mladi Brazilac ima jako dobar odnos s hrvatskim kapetanom kada ga od milja naziva taticom. O tome govori i Modrićev odgovor na njegovu šalu:

"Sine, zašto mi nisi vratio loptu?"

Cristiano Ronaldo nije propustio reagirati na pobjedu Real kod Barcelone, no uz malo čudnu fotografiju

Inače, "tatica" je postigao lijepi pogodak za potvrdu pobjede Reala u 90. minuti utakmice, upravo na asistenciju Rodryga koji ga je nesebično poslužio, a hrvatski kapetan izvozao vratara Neta i pronašao put do mreže.

Krivo dodavanje Modrića pogledajte ovdje.

Golove s El Clasica možete pogledati ovdje.

Ramosovo zaustavljanje Messija pogledajte ovdje.

Prevedena Khabibova poruka na ruskom: Bile su to emotivne, moćne riječi koje će dirnuti mnoge