Nogomet
Nogomet

Rijeka na Zlomislićevim zlatnim rukama putuje kući: Kapetan otkrio koji je bio plan za Omoniju

Martin Zlomislić poskidao je sve što su domaćini uputili ka golu i Rijeka zahvaljujući njemu ima ovako dobar rezultat pred uzvrat.

Martin Zlomislić i Victor Sanchez (Foto:Damir Skomrlj / CROPIX)

Nogometaši Rijeke na rukama raspoloženog kapetana Martina Zlomislića vraćaju se kući, gdje će na Rujevici za tjedan dana pokušati obraniti ovih 1:0 sa Cipra.

Kapetan na golu je skidao sve što su domaćini uputili i s razlogom je ponio epitet igrača utakmice

"Teška utakmica, dobar suparnik, s razlogom su prvi u ligi, patili smo, ali nas je nagradilo i zasluženo idemo kući s pobjedom, ali ovo je tek prvih 90 minuta", rekao je Zlomislić poslije utakmice.

"Htjeli smo izdržati njihove uvodne nalete, bio je plan smiriti ih pred njihovim navijačima i uspjeli smo. Kasnije smo imali neke svoje šanse i jednu iskoristili."

"U europskim utakmicama trebaš ovakvu pomoć, zato sam i tu na golu, ostatak momčadi je također odlično odradio svoj dio posla i nosimo kući bitan gol prednosti".

"Šanse su nam se sad povećale, znamo da će biti puna Rujevica i na našem terenu se imamo čemu nadati", podvukao je.