Dinamov idući protivnik u Ligi prvaka gubio do 85. minute, a onda sve ekspresno preokrenuo

Dinamo gostuje kod RB Salzburga u susretu trećeg kola Lige prvaka.

RB Salzburg (Foto:Profimedia)

RB Salzburg svladao je Altach u susretu desetog kola austrijske Bundeslige rezultatom 2:1.

Gosti su poveli pogotkom Lukasa Fridrikasa nakon sat vremena igre, sve do 85. minute rezultat se nije mijenjao, a onda je uslijedio ekspresni preokret. Konate je poravnao na 1:1, a samo minutu kasnije Baidoo je zabio za 2:1.

RB Salzburg je tako stigao do pete ligaške pobjede, a nakon osam odigranih utakmica nalaze se na četvrtom mjestu Bundeslige sa 16 bodova.

Za četiri dana u goste im stiže Dinamo u sklopu trećeg kola Lige prvaka, a dosad su upisali dva teška poraza. Dobili su tri komada od Sparte Prag, pa četiri od francuskog Bresta...

Dinamo osvojio samo bod kod Istre: Bjelica i Tramezzani imali okršaj nakon utakmice!

Napadač Dinama razbjesnio Bjelicu: Odmah ga je preselio na klupu nakon ovog poteza

VIDEO Talentirani Hrvat zabio prvi pogodak u Engleskoj: Zakucao loptu u mrežu, vratar ništa nije mogao