Nogomet
Nogomet

Problemi pred Svjetsko prvenstvo: Katar uveo posebne mjere

Svjetsko prvenstvo kreće u studenom, a čini se da se opet korona upliće u profesionalni sport.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Svjetsko prvenstvo u Kataru igra se krajem godine, a s obzirom na to da se pandemija korona virusa još nije završila uvode se posebne mjere.

Prema njima, svi igrači i članovi stručnih stožera reprezentacija koji nisu cijepljeni morati će u petodnevnu samoizolaciju u Kataru. Organizatori ne dopuštaju nikakva izuzeća za necijepljene, što će dovesti u dilemu izbornike, povesti cijepljenog igrača ili riskirati s necijepljenim.

Bjelica oštro odbrusio predsjedniku Gorice: ''Nema više gospodskog Nenada Bjelice koji šuti na uvrede!''

Daily Mail piše da njihov izbornik Gareth Southgate već razmišlja o nepozivanju nekoliko necijepljenih igrača.

Jedina dobra vijest je da će izbornici moći pozvati 26 igrača na prvenstvo umjesto dosadašnjih 23, što će definitivno olakšati prilikom odabira putnika za Katar.