Tottenham u četiri minute riješio bivši Bilićev klub i prekinuo crnu seriju

Prva utakmica nedjeljnog programa 23. kola engleske Premierlige odigrana je u Londonu.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U prvoj utakmici 23. kola engleske Premierlige u razmaku od četiri minute Tottenham je slomio otpor West Bromwich Albiona za konačnih 2:0.

Bivši klub Slavena Bilića odolijevao je kroz prvo poluvrijeme i na odmoru imao u džepu jedan bod, međutim početkom nastavka su Spursi riješili pitanje pobjednika.

U 54. minuti je Harry Kane zabio, a u 58. i Heung-min Son i bilo je jasno da se Baggiesi neće moći vratiti.

Ovom pobjedom Tottenham je prekinuo niz od tri uzastopna prvenstvena poraza i popeo se u na privremeno sedmo mjesto na ljestvici dok je WBA ostao na 19. poziciji sa siromašnim učinkom od 12 bodova i sve većim izgledima za povratkom među drugoligaše.