Aston Villa slavi prvu premierligašku pobjedu nakon tri godine čekanja!

Aston Villa slavila je na otvaranju 3. kola engleske Premierlige.

Slavlje igrača Aston Ville (Foto: AFP) (Foto:Afp)

Aston Villa slavila je na otvaranju 3. kola engleske Premierlige. Na Villa Parku domaćin je slavio protiv Evertona rezultatom 2:0, što mu je prva pobjeda u najvišem rangu engleskog nogometa nakon više od tri i pol godine čekanja.

Aston Villa slavila je golovima Wesleyja u 1. poluvremenu, odnosno El-Ghazija u drugom. U 21. minuti prvog dijela Jota je sjajno proigrao napadača domaće momčad, koji izlazi iskosa sam na vratara i kirurški precizno pogađa suprotni kut.

Everton je nakon toga promašio sve i svašta, a kazna je uslijedila u posljednjoj minuti sudačke nadoknade. Sjevnula je kontra koju je povukao Wesley, dodao je do McGinna, koji daje za El-Ghazija, a ovaj provlači loptu ispod Pickforda.

Nakon dva uvodna poraza od Tottenhama i Bournemoutha, Villa je stigla do prve pobjede u sezoni, te je Evertonu nanijela prvi poraz nakon remija i pobjede u prva dva nastupa.