Partizan dobio šest komada od Ukrajinaca: Ovo im se nije dogodilo 40 godina

Partizan je doživio jedan od težih poraza u europskom natjecanju.

Partizan (Foto:Profimedia)

Dinamo Kijev je demolirao Partizan rezultatom 6:2 u prvom susretu 2. pretkola Lige prvaka.

Beogradska momčad se nije dobro provela na gostovanju u poljskom Lublinu, iako su poveli preko Saldanhe, uslijedio je brzi preokret. U samo šest minuta primili su čak tri pogotka, tako da se na poluvrijeme otišlo rezultatom 3:1. Do kraja susreta još smo vidjeli četiri pogotka, tri u beogradskoj mreži, a za Partizan se opet na listu strijelaca upisao Saldanha.

Da stvar bude gore za Partizan, ovo im se nije dogodilo čak 40 godina! Posljednji su put dobili šest komada na u europskom natjecanju Queens Park Rangersa kad su poraženi istim rezultatom.

Dodajmo kako su igrači kijevskog Dinama najavili da se prije utakmice neće rukovati s igračima Partizana, već su podigli ruke u zrak sa stisnutom šakom, kao simbolom otpora prema ruskoj agresiji.

Jakirović otkrio da su poslali ponudu za veliku želju: Trojica igrača preskočila ogled zbog koronavirusa?

Dinamo uvjerljivo slavio na Maksimiru: Ovo je bila posebna utakmica za Pjacu

Nove bombe u HNL-u: Dinamo radi na dva velika pojačanja, stižu milijunske ponude za Petkovića i Ivanovića?