Nogomet
Nogomet

Igrači Šibenika odbili sjesti u autobus za Koprivnicu, a onda se dogodio veliki obrat

Šibenik je u problemima pred utakmicu 29. kola SuperSport HNL-a kod Slaven Belupa.

Autobus Šibenika (Foto:Nikolina Vukovic Stipanicev/Cropix)

U ranim popodnevnim satima nogometaši Šibenika trebali su krenuti na put za Koprivnicu, gdje u petak igraju dvoboj 29. kola SHNL-a protiv Slaven Belupa, ali nisu se pojavili na Šubićevcu.

Razlog? Momčad je odlučila da neće ići na put sve dok igrači ne dobiju jamstva iz kluba da će im obećane plaće sjesti na račune. 

Šibenčani, podsjetimo, prošlog tjedna nisu trenirali dva-tri dana, tražili su da im se uplate obećane plaće za mjesec veljaču i ožujak, a prva im je sjela prošlog tjedna, nakon čega su prekinuli štrajk i nastavili trenirati, pišu Sportske novosti.

Prošlog tjedna dobili su obećanje da će im plaća za veljaču biti isplaćena do srijede, a to se nije dogodilo, zbog čega su odbili sjesti u bus i krenuti na putovanje u Podravinu.

Igrači ipak putuju u Koprivnicu

Igrači čekaju uplatu, a kada se pojavi na računu, trebali bi krenuti na put. Plaće bi trebale sjesti u četvrtak ili petak, otkriva jedan od investitora u klub Stipan Dramac.

Ipak, čini se da se najgori scenarij neće ispuniti, igrači su krenuli na put za Koprivnicu s tri sata zakašnjenja i posve će normalno odigrati dvoboj protiv Slaven Belupa, a to znači da im je Uprava isplatila preostali dio na račune, piše Šibenik.in.

Autobus Šibenika (Foto: Nikolina Vukovic Stipanicev/Cropix)

Autobus Šibenika (Foto: Nikolina Vukovic Stipanicev/Cropix)

Fener čisti Balkan iz svlačionice! Livaković odlazi, klub odredio cijenu, interes iz četiriju zemalja

Užas u Zagrebu: Nogometašu (22) na utakmici se rasprsnuo bubreg, liječnici su mu ga izvadili

Standings provided by Sofascore

 

 

Više o