Nema Ronalda, nema problema: Čudesna asistencija i pogodak probuđenog asa

Real Madrid slavio je protiv Rome u sinoćnjem susretu International Champions Cupa.

Slavlje Reala (Foto: AFP) (Foto:Afp)

Real i Roma odmjerili su snage u okviru International Champions Cupa, a pobjeda je pripala europskom prvaku rezultatom 2:1.

Trostruki prvak Europe bio je bolji u prvom poluvremenu, a to pokazuju i dva pogotka na samom početku utakmice. Real je poveo već u 2. minuti golom Asensija, kojeg je sjajno uposlio Gareth Bale. Već u 15. minuti bilo je 2:0 za Real nakon što je Bale s lakoćom prebacio bespomoćnog Olsena, dok je asistenciju upisao Carvajal.

Treneri obiju momčadi u nastavku su napravili mnogo izmjena te je viđen još samo jedan pogodak, i to u mreži Kraljevskog kluba. Vučica je uspjela samo ublažiti poraz zahvaljujući pogotku koji je postigao Strootman, a asistent je bio Schick.