VIDEO Zvezda potopljena u Kneževini! Monaco im utrpao pet komada, presudile komične pogreške

Crvena zvezda još uvijek nije uspjela doći do bodova u Ligi prvaka.

Monaco - Crvena zvezda (Foto:Afp)

Monaco je visokim rezultatom 5:1 svladao Crvenu zvezdu u utakmici trećeg kola Lige prvaka.

Momčad iz Kneževine povela je već u 20. minuti preko Minamina koji je iskoristio neopreznost srpske obrane. Nameće se dojam da su htjeli napraviti offside zamku, ali to im nije baš pošlo za rukom.

Sedam minuta kasnije bivši napadač Gorice Cherif Ndiaye je poravnao na 1:1 pogotkom s bijele točke, no u četvrtoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Embool zabija za novo vodstvo Monaca.

U 54. minuti Singo je zabio pogodak iz daljine koji vrijedi pogledati nekoliko puta, vratar Crvene zvezde baš ništa nije mogao napraviti. Bio je to pravi projektil. U 70. minuti Minamino je zabio i svoj drugi pogodak na utakmici, a opet se dogodila velika pogreška u beogradskoj obrani.

Konačan rezultat postavio je Akliouche duboko u sudačkoj nadoknadi!

Fantastičan pogodak Singa iz daljine možete vidjeti OVDJE.

VIDEO Ovo morate vidjeti! Američki Hrvat zabio pogodak izravno iz kornera u Ligi prvaka!

Postava Dinama za okršaj sa Salzburgom: Evo što Bjelica smjera

Tragedija u glavnom gradu: Na nogometnoj utakmici ubijeno petero ljudi u masovnoj pucnjavi