VIDEO Modrić i treći put dobio ovacije ovog ljeta izvan Madrida: Europa prepoznaje velikana

Luka Modrić napokon je zaigrao u prvih 11 Reala.

Luka Modrić (Foto:Afp)

Nakon tri odigrana kola u novoj sezoni La Lige aktualni prvak Real Madrid ne stoji baš najbolje. Nakon remija na Mallorci te pobjede u Madridu nad Valladolidom, novi kiks dogodio se na još jednom udaljenom otočju, Kanarima.

Las Palmas je također izvukao 1:1 nakon što je odmah poveo u 5. minuti. Bod je gostima spasio Vinicius iz penala u drugom dijelu utakmice.

Nakon što je bio očekivan u prvih 11 na Santiago Bernabeu prošlog vikenda, Luka Modrić upisao je prvi start u sezoni. Igrao je do 63. minute i izašao kad je njegova momčad još gubila. Zbog toga nije mogao biti baš sretan, ali je doživio opet veliko priznanje.

Baš kada je u igru ulazio u Superkupu u Varšavi te na Mallorci, sada kada je izlazio Modrić je dobio ovacije cijelog stadiona. Navijači Las Palmasa ustali su i zapljeskali istinskog velikanu ne samo Reala, već i svjetskog nogometa.