Milan prekinuo crni rezultatski niz protiv Jurićeve momčadi: Vlašić igrao do 80. minute

Pogotkom Girouda nogometaši Milana stigli do tri boda u Serie A.

Olivier Giroud (Foto:Afp)

Na otvaranju 22. kola talijanske Serie A nogometaši Milana prekinuli su crni rezultatski pobjedom protiv Torina (1:0) na domaćem terenu.

Nanizali su Rossoneri pet utakmica u prvenstvu bez pobjede, posljednji su put slavili početkom godine kada su u gostima porazili Salernitanu, ali sada su uspjeli svladati momčad hrvatskog trenera Ivana Jurića.

Jedini pogodak na susretu zabio je Olivier Giroud u 62. minuti na asistenciju Thea Hernandeza, a do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao.

Kovačev Wolfsburg odigrao mršavu nulu kod fenjeraša: Promašili 11-erac na otvaranju susreta

Kod milanske momčadi na klupi je ostao Ante Rebić, dok je Nikola Vlašić u dresu Torina krenuo od prve minute i igrao sve do 80. kada je umjesto njega ušao Nemanja Radonjić.

S ova tri boda Milan je zauzeo treće mjesto na prvenstvenoj tablici, sada imaju 41 bod, 11 više od Torina na sedmom mjestu.