VIDEO Livaja je posebno raspoložen kad igra protiv Rijeke, srušio rekord Prve HNL

Marko Livaja zabio je dva gola Rijeci u 34. kolu Prve HNL na Rujevici.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nogometaši Hajduka pobijedili su Rijeku s uvjerljivih 3:0 u susretu 34. kola Prve HNL na Rujevici, a ponovno je sjajnu utakmicu odigrao ponajbolji igrač splitskog sastava Marko Livaja.

U prvom dijelu susreta zabio je dva pogotka i tako stigao do 25. prvenstvenog pogotka ove sezone. Prvi je zabio već u 13. minuti, i to s bijele točke čime je postavio rekord Prve HNL po broju golova s bijele točke u jednoj sezoni. Bio je to njegov deseti uspješno realizirani kazneni udarac ove sezone.

Pogodak Marka Livaje s bijele točke

Drugi pogodak je zabio u 37. minuti dvoboja, plasiranim udarcem rasparao je domaću mrežu za povećanje vodstva na Rujevici, dok je treći pogodak zabio na susretu zabio Dino Mikanović.

Također, Livaja je večeras stigao do petog pogotka protiv Rijeke u karijeri, koliko je zabio Lokomotivi i grčkom Panetolikosu.

Livaja povećao vodstvo Hajduka

S ovom pobjedom Hajduk je stigao na bod od prvoplasiranog Dinama koji večeras od 20 sati dočekuje Osijek u 34. kolu Prve HNL na Maksimiru.