Liverpool razbio Crystal Palace na Anfieldu: Redsi čekaju posrtaj Građana u Londonu

Liverpool je pobijedio Crystal Palace 4:0 na Anfieldu u 31. kolu Premierlige.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Liverpool je razbio Crystal Palace sa 4:0 na Anfieldu i još se malo približio naslovu prvaka Engleske, prvom poslije 1990. i dugih 30 godina čekanja.

Mrežu gostiju načeo je Trent Alexander-Arnold u 23. minuti iz slobodnog udarca, a na 2:0 povisio je Mohamed Salah (44), kojeg je lijepo usposlio Fabinho.

U 55. minuti Fabinho se upisao u strijelce snažnim udarcem sa 25 metara. Uvjerljivu pobjedu domaćina potvrdio je Sadio Mane u 69. minuti nakon uspješno izvedenog kontranapada i asistencije Salaha.

Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi za pričuve Liverpoola.

Ukoliko Manchester City ovog četvrtka ne pobijedi u gostima Chelsea, Liverpool će i matematički osigurati titulu, premda je već sad jasno da će Redsi podići toliko željeni pehar.

Martial show na Old Trafford: Isporučio hat-trick, United se približio Chelseaju