Man City preokrenuo, Inter kiksao: U 90. minuti spasili se najgoreg scenarija

Romelu Lukaku bio je spasitelj Intera, koji je skoro izgubio na svom terenu.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Drugog dana prvog kola Lige prvaka pobjede su ostvarili Liverpool koji je porazio Ajax s 1:0, Atalanta koja je u Danskoj pobijedila Midtjylland s 4:0, te Manchester City koji je uspio slomiti Porto s 3:1.

Aktualni europski nogometni prvak Bayern krenuo je u obranu naslova uvjerljivom 4:0 pobjedom protiv Atletico Madrida.

Iznenađenje večeri priredio je Šahtar koji je u susretu B skupine u Madridu pobijedio Real s 3:2.

U drugom susretu te skupine Inter i Borussia Mönchengladbach su odigrali 2:2, a sva četiri gola pala su u nastavku.

Talijani su poveli u 49. minuti golom Romela Lukakua, izjednačio je Bensebaini u 63. minuti iz kaznenog udarca, a vodstvo gostima donio je Hofmann u 84. minuti.

Ipak, u posljednjim trenucima susreta Lukaku je svojim drugim golom izborio remi. Ivan Perišić je igrao do 79. minute za Inter, dok je Marcelo Brozović ušao u igru u 80. minuti.

Velika zvijezda Real Sociedada: "Posljednjih godina Rijeka radi dobar posao"

U skupini C ManchesteR City je pobijedio Porto s 3:1, nakon što su gosti vodili 1:0, dok je Olympiakos porazio Marseille s 1:0.

Porto je poveo u 14. minuti golom Luisa Die, no Građani su okrenuli rezultat preko Aguera (20-11m), Gundogana (65) i Ferrana Torresa (73).

Susret u Pireju razriješio je pogodak Ahmeda Hassana u sudačkoj nadoknadi. Duje Ćaleta-Car je igrao za goste.

U skupini D Liverpool i Atalanta su ostvarili gostujuće pobjede. Redsi su slavili kod Ajaxa 1:0, dok je Atalanta porazila Midtjylland sa 4:0.

Pitanje pobjednika u Amsterdamu riješio je autogol Tagliafica u 35. minuti.

Atalanta je u Danskoj sve riješila u prvom poluvremenu postiogavši sva tri gola, a strijelci su bili Zapata (26), Gomez (36) i Muriel (42). U nastavku se među strijelce upisao i Mirančuk (89). Mario Pašalić je ušao u igru u 68. minuti.