Lekin Standard teško poražen od mrskog rivala: Zaigrali Šutalo i Bulat

Anderlecht je s uvjerljivih 3:0 slavio protiv Standarda Ivana Leke u 10. kolu Jupiler Pro lige.

Ivan Leko (Foto:Ante Cizmic / CROPIX)

Domaćini su poveli već u 9. minuti susreta preko Srbina Simića, u 30. minuti Dolberg povisuje na 2:0, a treći pogodak je pao duboko u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena.

Za Standard su zaigrali i hrvatski internacionalnci, Boško Šutalo i Marko Bulat. Šutalo se na terenu zadržao prvo poluvrijeme, dok je Bulat odradio 74 minute.

Lekin Standard trenutno drži 11. poziciju u prvenstvu, a ovo im je bio četvrti poraz u prvih 10 kola.

Juventus prosuo bodove protiv autsajdera: Stara dama se propisno ispromašivala

Dinamo iskoristio poklon domaćeg stopera i slavio u Varaždinu: Cordoba zabio prvijenac u dresu Modrih

VIDEO Prvak kakvog je UFC želio: Pogledajte kako je Pereira završio borbu protiv Roundtreeja