Kramarić asistirao u remiju protiv aktualnog doprvaka: Hoffenheim prosuo bodove gotovo u 100. minuti

U zadnjem dvoboju 6. kola Njemačke lige Stuttgart i Hoffenheim su odigrali 1:1, a asistenciju za gol je ubilježio Andrej Kramarić.

Andrej Kramarić (Foto:Afp)

Gosti su poveli golom Vala Gendrea u 45. minuti na dodavanje Kramarića, a Sttutgart je poraza spasio Elmedin Demirović u devetoj minuti sudačke nadoknade i to nakon što je promašio penal, ali i bio najbrži na odbijenoj lopti.

Andrej Kramarić je igrao do 73. minute za goste.

Asistenciju našeg Vatrenog pogledajte OVDJE.

Hajduk prvi nakon prve četvrtine SuperSport HNL-a: Evo što nas čeka iza reprezentativne stanke

Katastrofa Dinamova sljedećeg europskog suparnika: Nekoć su mljeli, a danas primili ''petardu''

Gattuso otkrio zašto je suspendirao najskupljeg igrača, a Carević poručio: ''Mislim da Hajduk može biti prvak''