Pred nama je najveći derbi hrvatskog sporta, dvoboj Hajduka i Dinama na Poljudu. Utakmica se igra u nedjelju od 15 sati, a sudar je najavio Mario Kovačević.
''Bennacera još nema, ne možemo na njega računati, neće biti ni Lisice, Theophila ni Filipovića. Ostali su dobro. Mikića i Zebića smo spustili u juniore, sutra imaju derbi. Imali smo ritam srijeda-subota, neke igrače smo uspjeli osvježiti i spremni idemo na utakmicu'', otkrio je Kovačević.
Trener Dinama je istaknuo trojicu opasnih hajdukovaca.
''Hajduk želi biti agresivan i igrati napadački kod kuće. Hajduk nam je jedini pravi konkurent ove sezone. Neće se predati, ako budemo razmišljali da će nam nešto pokloniti, bolje da ne idemo. Spremni smo na sve. Imaju Livaju, Rebića, Pukštasa... Oni sami mogu riješiti utakmicu, ali vjerujem da ćemo se nametnuti.''
Vjeruje u pobjedu...
''Najefikasnija smo momčad u ligi i to me veseli. Svjestan sam da možemo još bolje, to me najviše veseli. Želja mi je da nastavimo tako i dalje. Ovo mi je već treći derbi. Privilegija je voditi momčad u takvoj utakmici. Stadion će biti rasprodan i sve ćemo učiniti da naši navijači budu sretni i veseli.''