Katastrofalne vijesti za Rijeku: Bez najboljeg igrača i kapetana moraju na uzvrat u Sloveniju

Marco Pašalić i Niko Galešić požutili su u prvom susretu play-offa Konferencijske lige.

Marco Pašalić (Foto:Goran Sebelic/Cropix)

Nogometaši Rijeke u prvom su susretu posljednjeg pretkola Konferencijske lige kao domaćini na Rujevici igrali 1:1 (1:0) protiv ljubljanske Olimpije.

Rijeku je u vodstvo doveo Franjo Ivanović (33), a poravnao je Pedro Lucas (76-11m).

Osim što su Riječani dobili ''jeftin'' pogodak u vidu nesretnog 11-erca, loše vijesti dolaze s Rujevice. Naime, Niko Galešić i Marco Pašalić morat će propustiti ključnu utakmicu sezone za Riječane.

Kapetan Galešić je požutio u 74. minuti susreta zbog prigovora nakon što je Olimpija zaradila najstrožu kaznu, a to mu je ujedno i treći žuti karton u kvalifikacijama za Europu i propušta gostovanje u Ljubljani.

Ista situacija je i s Pašalićem, on je zaradio javnu opomenu u 49. minuti zbog povlačenja i također nema pravo nastupa u Sloveniji za tjedan dana.

VIDEO Pogledajte kako je Ivanović šokirao Slovence, majstorski gol napadača Rijeke