Tužna vijest pogodila je nogometnu zajednicu. Bernardo Kočnar, koji je ostavio neizbrisiv trag u NK-u Sava Strmec, iznenadno je preminuo u 36. godini života.
U tom klubu napravio je prve nogometne korake, prošao sve uzraste i godinama igrao za seniore. Nakon što je završio seniorsku karijeru, posvetio se treniranju mlađih kategorija, radu u upravi kluba, ali i igranju za veteransku selekciju.
Još u nedjelju gledao je svoj klub u susretu protiv NK-a Top u Kerestincu, a samo 24 sata kasnije stigla je vijest koja je sve duboko potresla.
"Zbogom naš dragi Benči! Danas je prestalo kucati premlado srce našeg igrača, trenera, navijača, prijatelja - velikog Bernarda Kočnara Benčija!
Dragi Bernardo počivaj u miru", poručili su iz kluba u emotivnoj objavi na društvenim mrežama.
Kočnar je gajio veliku ljubav prema nogometu i ribolovu, a bio je i dugogodišnji član Sportsko-ribolovnog društva Štuka iz Strmca.
"Benči je bio čovjek vedrog duha, uvijek spreman pomoći i uljepšati trenutke svojim humorom i toplinom. Kao dugogodišnji član našeg društva i predani natjecatelj, ostvarivao je vrhunske rezultate i ostavio neizbrisiv trag među prijateljima i kolegama u ribolovu i nogometu.
Njegova strast za sportskim ribolovom, predanost natjecanjima i sportski duh činili su ga posebnim i voljenim među svima koji su ga poznavali. Njegov odlazak ostavlja prazninu u ribičkim i nogometnim krugovima, ali uspomene na zajedničke trenutke i natjecanja ostat će zauvijek s nama", poručili su iz Sportsko-ribolovnog društva Štuka iz Strmca.
Obitelji i prijateljima izražavamo duboku sućut.