VIDEO Napadač Vatrenih sjajno skočio i zabio prvijenac u Bundesligi za vodstvo Eintrachta

Hrvatski reprezentativac Igor Matanović zabio je svoj prvi gol u Bundesligi i donio vodstvo Eintrachtu na teškom gostovanju u Kielu.

Igor Matanović (Foto:Profimedia)

Hrvatski reprezentativac Igor Matanović postigao je svoj drugi pogodak za Eintracht Frankfurt, ali prvi u Bundesligi na gostovanju u Kielu.

Eintracht je poveo sredinom prvog dijela, a domaćini su uzvratili i izjednačili iz kaznenog udarca samo pet minuta nakon.

U drugom poluvremenu, samo 105 sekundi nakon početka, Matanović je nakon udarca iz kuta kojeg je izveo Marmoush, glavom zabio za vodstvo Eintrachta 2:1 protiv Kiela. Međutim, Kiel je ubrzo ponovno izjednačio na 2:2.

Video Matanovićevog prvijenca u Bundesligi možete pogledati OVDJE.

Policija objavila video Torcidine akcije i demantirala sukob s navijačima Hajduka u Rijeci .

Englezima pukao film: Šef sudaca zabranio odlaske u Saudijsku Arabiju, neobjašnjiva pogreška prevagnula

Turski mediji očarani učinkom Livakovića na vratima Fenera: "Mourinho moli za njega"