Hrvati priredili senzaciju u talijanskom Kupu: S igračem manje izbacili Milan

Hrvatski trener Ivan Jurić odveo je Torino u četvrtfinale talijanskog Kupa.

Ivan Jurić (Foto:Afp)

Nogometaši Torina, koje predvodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, izborili su plasman u četvrtfinale talijanskoga Kupa nakon što su na San Siru nakon produžetaka pobijedili Milan s 1:0.

Pogodak odluke zabio je Michel Adopo u 114. minuti u trenucima kad su gosti imali igrača manje. Naime, u 70. minuti Koffi Djidji isključen je zbog drugog žutog kartona.

Za Torino je Nikola Vlašić igrao do 80. minute, dok Ante Rebić nije nastupio za domaćine zbog ozljede.

Oršić debitirao u senzacionalnoj pobjedi Southamptona: Srušili City za polufinale Liga kupa

Jurićeva momčad tako se u četvrtfinalu pridružila Interu, koji je u utorak nakon produžetaka pobijedio Parmu s 2:1. Torino će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika susreta između Fiorentine i Sampdorije, koji je na rasporedu u četvrtak.