Hrvati ipak mogu zajedno: 'Volimo stvarati probleme'

Trener nogometaša Tottenhama Harry Redknapp prepričao je novinarima simpatičan dijalog koji je vodio s hrvatskim veznjakom Lukom Modrićem...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Rekao sam mu nedavno: 'Dobro igra taj tvoj prijatelj Niko'! Uzvratio mi je rekavši: 'Da, ali ja svejedno hoću opet u prvu momčad'! Kazao je to na toliko simpatičan način... Sad kad je Aaron Lennon izvan pogona s ozljedom prepona, a siguran sam da ga neće biti par tjedana, nema apsolutno nikakva razloga da obojica Hrvata ne igraju istovremeno', rekao je trener u izjavi koju citira The Guardian.

Kranjčar, dvostruki strijelac i najbolji igrač na terenu u 4-0 domaćoj pobjedi nad Peterboroughom u dvoboju 3. kola FA Cupa, rekao je za službenu internetsku stranicu kluba:
'Luka i ja smo prirodni veznjaci. Volimo ulaziti u prostor i stvarati suparničkim momčadima probleme. Naš je odnos na terenu uvijek bio sjajan i to smo dokazali ponovno.'

'Osobno, sretan sam što sam zabio te golove, ali još sam sretniji što smo dokazali da ozbiljno pristupamo svakoj pojedinoj utakmici. Održali smo sjajnu formu iz posljednjih tjedana i ostvarili lijepu pobjedu', rekao je Niko Kranjčar i nastavio:

'Trebalo nam je puno strpljenja da uspijemo zabiti gol i potom riješiti utakmicu u nastavku. Zna to biti frustrirajuće obzirom na promašene prilike i ogroman postotak posjeda lopte u našu korist do prvog gola, no bitno je ostati smiren i nastaviti strpljivo graditi igru. Uspjeli smo u tome, zabili u pravo vrijeme i osigurali pobjedu u nastavku utakmice.'