Veliki preokret u zadnjim minutama: Rijeka iščupala pobjedu protiv novog prvoligaša Šibenika

U drugoj utakmici nove sezone Hrvatski Telekom Prve lige domaćini su ipak uzeli sva tri boda.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

U svojoj prvoj prvoligaškoj utakmici nakon osam godina Šibenik je na gostovanju kod Rijeke dugo bio blizu senzacije, ali je na kraju ostao bez ijednog boda - završilo je 2:1 za domaćine.

U sklopu prvog kola nove sezone Šibenčani su odigrali odličnu utakmicu u gostima kod favoriziranih Riječana koji su dugo plesali na rubu poraza.

Poveo je Šibenik u devetoj minuti pogotkom svog dragulja Marka Bulata i to vodstvo čuvao je sve do 84. minute kada je Sterling Yateke izjednačio.

Jurnula je Rijeka nakon toga po potpuni preokret i on je stigao u 90. minuti, strijelac je bio Robert Murić.

Šibeniku je ostao umjetnički dojam, a Rijeci bodovi - momčad Simona Rožmana ispunila je svoj primarni cilj i s pobjedom otvorila novu sezonu.