Hajdukov junak iz sjene otkrio kako je obranio penal koji je promijenio tijek derbija

Ivan Lučić jučer je spasio Hajduk u 65. minuti kada je obranio 11-erac Bruni Petkoviću.

Ivan Lučić (Foto:Hrvoje Jelavić/Pixsell)

Hajduk je slavio na otvaranju SuperSport HNL-a protiv Dinama na Maksimiru šokantnim preokretom u drugom poluvremenu, a velike zasluge idu vrataru Ivanu Lučiću.

Navijači Zrinjskog spremaju paklenu dobrodošlicu Borjanu, on im poslao poruku

Igrala se 65. minuta utakmice kada je Bruno Petković stavio loptu na bijelu točku, svi su očekivali 2:0 Dinama, ali sjajnom paradom Lučić hvata živu loptu hrvatskom reprezentativcu i kreće preokret Bijelih.

Lučić je nakon utakmice bio iznimno zadovoljan.

''Očekivao sam pobjedu, bravo za ekipu. U Superkupu nismo bili loši, pokazali smo da smo i mi ozbiljni'', rekao je Lučić, a zatim se dotakao jedanaesterca.

''Cijeli tjedan sam proučavao i pogledao statistike. Statistika ne laže, tu sam krenuo i obranio. Podrška navijača je bila fenomenalna. Mislim da će na Poljudu protiv Rijeke biti još bolja'', rekao je heroj Bijelih.

Hrvatska sutra kreće u turnir na ispadanje, izbornik i kapetan tvrde: "Cilj je finale!"

Bivši vratar Istre na mala vrata je došao zimus u Split, povratkom Kalinića dovesti će Leku pred veliku dilemu, ali nadaju se u Hajduku da će napokon zaigrati Europu te da će biti utakmica za obojicu.