Hajdukov ''krvnik'' zamalo kreirao senzaciju, ali Armenci ipak idu u Konferencijsku ligu

Slovački Ružomberok pobijedio je armenski Noah 3:1, ali to im nije bilo dovoljno za prolazak u grupnu fazu Konferencijske lige.

Hajduk - Ružomberok (Foto:Ante Cizmic)

Nogometaši Ružomberoka oprostili su se od svojih europskih snova, i to na kakav način. Slovačka momčad koja je izbacila Hajduk u pretposljednjem kolu je imala aktivan rezultat na domaćem terenu, ali kasni pogodak Armenaca ih je skupo koštao.

Nakon poraza 3:0 u Armeniji, Ružomberok se nadao čudu u Slovačkoj, a kao da ih je netko gore pogledao i pomazio. Slovaci su imali identičnih 3:0 protiv Noaha i igrača više posljednjih 20 minuta, ali njihova obrana je kapitulirala u sam smiraj utakmice, točnije u 88. minuti susreta.

Tako je Matheus Aias pogodio za 3:1 Noaha i Armenci su prvi put u klupskoj povijesti ušli u grupnu fazu nekog europskog natjecanja.

VIDEO Armada u Ljubljani zazivala smrt Marka Livaje pred tisućama Slovenaca

Petarda u Ljubljani: Rijeka europski put završila sramotom na terenu, a i na tribinama

Scene užasa u Ljubljani! Armada napravila nerede, gađala bakljama Slovence, sudac prekinuo utakmicu