Goran Tomić nakon teškog poraza: "Livaja i Kalinić su nam radili velike probleme"

Svoj komentar nakon Jadranskog derbija dao je Goran Tomić, trener Rijeke.

Nogometaši Hajduka pobijedili su na Rujevici Rijeku s 3:0 (3:0) u ogledu 34. kola Prve HNL. Time su Splićani, uz utakmicu više, vodećem Dinamu došli na samo bod minusa.

Jadranski derbi odlučen je nakon prvog poluvremena. Uvodna dva pogotka dao je prvi strijelac lige Marko Livaja, u 13. minuti iz jedanaesterca te u 37. minuti. Vrlo brzo nakon toga i Dino Mikanović je bio zaslužan što se treći put u prvom dijelu tresla domaća mreža.

VIDEO Livaja zabio Rijeci pa reakcijom digao cijelu Rujevicu na noge

Svoj komentar nakon utakmice dao je Goran Tomić, trener Rijeke.

Dambrauskas: "Čestitke svima kojima Hajduk nešto znači, a to je pola Hrvatske"

''Zaslužena pobjeda Hajduka. Bili su puno bolji u prvom dijelu, kasnije su mirno priveli kraju. Nismo mogli parirati s igračem manje, a ni u prvom dijelu nismo bili na razini. Pokušavali smo, ali imali smo problema s Kalinićem i Livajom i Hajduk je to iskoristio. Taj crveni karton je odveo utakmicu u drugom smjeru'', rekao je Goran Tomić.

VIDEO Gol Livaje za 0:2