Gennaro Gattuso upisao prvi poraz na klupi Hajduka od svoje filijale

Radomlje je do jedinog gola došlo u 39. minuti kada je za pobjedu zabio Rok Štorman.

Gennaro Gattuso (Foto:Damir Krajac/Cropix)

Nogometaši Hajduka u Sloveniji su igrali prvu pripremnu utakmicu pred novu sezonu. Bijeli su izgubili 1:0 protiv Radomlja, kluba s kojim ga veže velika prijateljska suradnja.

Naime, Hajduk često igrače šalje baš u Radomlje kako bi više igrali i možda se vratili u Split.

Pred Hajdukom su sada još dvije pripremne utakmice. Za tri dana protiv Šahtara, a onda 10. srpnja spektakl protiv Fenerbahčea u Grazu pred punim stadionom.

VIDEO Marko Pjaca novi je igrač Dinama! Poslije osam godina ponovo navukao najdraži dres

VIDEO Pogledajte nove Adidas dresove Hajduka: Bijeli predstavili dvije garniture

Hrvatska unatoč porazu osigurala polufinale: Ovo su četiri moguća raspleta uoči zadnje utakmice naše skupine