Kao dječak fotografirao se s Livajom: Danas igra za Dinamo i traže ga velikani

Dinamov igrač rasturio je u Ligi prvaka protiv Monaca, a ovako je sve počelo.

Marko Livaja i Martin Baturina (Foto:NK Adriatic)

Popularni turnir za djecu ''Prvi koraci'' počinje u svom 20. izdanju, a tijekom povijesti su na turniru igrala brojna poznata imena.

Na tom turniru otkriven je i talent Marka Livaje, koji je kasnije potpisao za slavni Inter Milan, a danas je ikona navijača Hajduka.

Upravo je Livaja bio gost jednog izdanja sa svojih 18 godina, a na turniru se fotografirao s Martinom Baturinom. Tada mu je uručio nagradu za najboljeg strijelca turnira.

Baturina je trenutačno prvo ime Dinama, a utakmicom protiv Monaca zablistao je u Ligi prvaka.

Martin Baturina igrao je za treće mjesto i osvojio ga, a bio je najbolji strijelac turnira s 23 gola. Zanimljivo, najbolji igrač turnira bio je Lukas Kačavenda, također dragulj Dinama. Život baš piše romane jer danas igraju jedni protiv drugih.

Marko Livaja i Martin Baturina (Foto: NK Adriatic)

FIFA uvela promjene kod transfera: Evo što to znači, tiče se i Luke Modrića

Igrao je s Modrićem i Kranjčarom, harao u hrvatskom prvenstvu, a danas igra seoski nogomet

18-godišnjakinja stradala na pješačkom, spasio ju jedan potez: "Mislila sam da ću biti invalid..."