Jeste li primijetili dres u kojem je igrala zvijezda Barcelone u drugom poluvremenu protiv Napolija?

Barcelonin Ferran Torres protiv Napolija u Europskoj ligi nosio je dres bez klupskog grba i logoa sponzora.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nogometaši Barcelone i Napolija odigrali su 1:1 u uvodnoj utakmici šesnaestine finala Europske lige, a jedan detalj na dresu nove zvijezde katalonskog giganta, Ferrana Torresa, privukao je pažnju navijača.

Čovjek koji je ove zime pojačao Barcelonu u drugom poluvremenu igrao je u dresu koji na sebi nije imao ni klupski grb ni logo sponzora Nikea. Na dresu je bio otisnut jedino logo sponzora Rakutena, ali izgledao je kao kopija s tržnice, a ne originalan dres, komentiraju navijači.

Nije poznato zašto je Torres na poluvremenu navukao "falšu" majicu, ali ova je bila u središtu pažnje. Ne samo zbog detalja koji su joj nedostajali, nego zbog čovjeka koji ju je nosio. Naime, zabio je u njoj izjednačujući jedanaesterac, ali promašio i nekoliko dobrih prilika, pa su ga suigrači po završetku susreta morali tješiti.