Dinamov protivnik u Ligi prvaka osramotio se u Njemačkoj: Upisali jedan od najtežih poraza u povijesti

Celtic je upisao jedan od najtežih poraza u povijesti.

Borussia Dortmund - Celtic (Foto:Afp)

U međusobnom ogledu dva Dinamova protivnika u Ligi prvaka palo je čak osam golova! Borussia Dortmund je na domaćem terenu razmontirala Cetlic sa 7:1 i tako škotskom prvaku nanijela jedan od najtežih poraza u povijesti!

Fantastičnu utakmicu je odigrao Karim Adeyemi koji je već u prvom poluvremenu zabio tri gola, te izborio kazneni udarac, a na sreću škotske momčadi izašao u 48. minuti.

Nakon brodoloma u prvom poluvremenu, kada su čak pet puta vadili loptu iz vlastite mreže, Škoti su u drugom poluvremenu primili dva pogotka i ispisali povijest.

Celtic je najteži poraz u povijesti doživio protiv Barcelone u sezoni 2016/17. kada su izgubili 7:0, a identičan poraz od 7:1 su doživjeli protiv Borussije, ali i protiv PSG-a u sezoni 2017/18. Tako su pokvarili fantastično otvaranje Lige prvaka, u prvom kolu su razbili Slovan iz Bratislave sa 5:1, a kolo kasnije su izgubili sa 7:1.

Dodajmo kako nogoemtaši Dinama protiv Celtica igraju 10. prosinca na Maksimiru.

Inter ubacio poker Zvezdi, Arsenal sredio PSG u derbiju kola, a Dinamovi suparnici imali tešku noć

FOTO Monaco poslao poruku Dinamu na hrvatskom jeziku: Napisali su samo tri riječi