Dinamo je sinoć u stilu predstavio novu garnituru, ali jedan detalj mnogima se nije svidio

Dinamo je sinoćnjim otvaranjem HNL-a deklasirao Istru 5-0, a po prvi puta smo u akciji mogli vidjeti nove "treće" dresove.

Dinamo - Istra (Foto:Goran Mehkek)

Nova sezona HNL-a započela je uvjerljivom pobjedom Dinama nad Istrom od 5-0. Modri su već u prvom poluvremenu efektivno riješili utakmicu golovima Hoxhe, Theophilea i Kulenovića za uvjerljivih 3-0 na poluvremenu.

Drugi dio nije bio puno bolji za goste, Kulenović i Gabriel pojačali su prednost Modrih, a posebno se istaknuo Martin Baturina s tri asistencije.

Olujna večer na Maksimiru dala je priliku za premijeru novog "trećeg" ovosezonskog dresa koji je klub najavio ranije isti dan.

Pogledaj na Twitteru
Greška tijekom preuzimanja Tweet-a. Možda je pobrisan.

Dres je izazvao kontroverzu među određenim dijelom navijača Dinama zbog nedostatka grba umjesto kojeg se nalazi malo zlatno slovo "d".

Jedan navijač napisao je: "Znam da je treći dres, ali bilo bi lijepo naprijed grb vidjeti."

Drugi je dodao: "Samo na trećoj opciji i samo ove sezone. Ne dirajte nam sveti grb i šahovnicu u njemu!"

Treći dresovi su inače osmišljeni za europska gostovanja, a zasigurno će se koristiti u play-offu za Ligu prvaka.

Povijesno zlato braće Sinković pratila je i Donna Vekić: Njezina reakcija govori sve

Gol.hr saznaje: Dinamo zaključio bombastičan transfer, veliko pojačanje stiže u Zagreb

Čudesni Francuz briljira na Olimpijskim igrama, već padaju usporedbe s dvojicom najvećih u povijesti

Damir Martin u svom posljednjem nastupu na Olimpijskim igrama osvojio 11. mjesto